MU Group |Футбольная каманда MU выйграла Кубак высокіх тэхналогій

12

У 15:00 8 студзеня на футбольным полі ў парку Біньцзян Шуйюнь прайшоў фінал Кубка высокіх тэхналогій па многім футболе, у якім MU Group згуляла супраць ветэрана-лютага ворага Huali Hydraulic.
Купаючыся ў цёплым сонейку зімы, спартсмены скачуць галопам па полі з футбольным мячом у нагах, скачучы і катаючыся.Якая гарачая сцэна! Усяго праз 5 хвілін пасля адкрыцця MU Group выкарыстала штрафны ўдар з пярэдняга поля, каб забіць першы гол;Скарыстаўшыся магчымасцю, гулец 86 зрабіў лік 2-0 за першыя 35 хвілін рэзкім ударам з вузкай дыстанцыі.
Карыстаючыся кожнай магчымасцю для брэйка, другі бок не можа пераўзыходзіць, зрабіўшы лік 2-1 толькі ў пачатку другога тайма;На 54-й хвіліне гулец 86 скарыстаўся магчымасцю з кікбола, каб забіць двойчы, і лік павялічыўся да 3-1;Другая каманда дагнала, і лік адразу стаў 3:2.Змена ліку выпрабоўвала не толькі фізічную моц кожнага гульца, але і псіхалогію кожнага, што было канкурэнцыяй спаборніцкага духу.Тым не менш, мы працягвалі падтрымліваць перавагу ў балах дзякуючы своечасовым зменам і сувязным супрацоўніцтву.
3 4

Пасля таго, як арбітр даў фінальны свісток, MU Group нарэшце разарвала магію, якая заняла другое месца.Дзесяць гадоў точачы меч, мы нарэшце ствараем гісторыю!Сённяшні парк стаў сведкам славы MU, а сённяшні футбольны стадыён належыць людзям MU!
Да гэтага, пасля чатырох тураў жорсткай барацьбы на групавым этапе, футбольная каманда MU не здала ні кроплі ў паўфінале і забіла першай у самым пачатку;Пасля нічыі 1:1 матч нарэшце перайшоў у беспрэцэдэнтныя 8 раундаў серыі пенальці, у фінале перамогшы супрацьлеглага з лікам 7-6.
5
Футбольная каманда MU была заснавана ў 2004 годзе, а футбольная асацыяцыя была заснавана ў 2012 годзе. Група з больш чым 20 членамі ўдзельнічала ў лізе, якую спансіруе футбольная асацыяцыя Нінбо, на працягу многіх гадоў.Матчы выдатныя, і прагрэс ідзе год за годам, і ён выйграў трэцяе месца ў Кубку высокіх тэхналогій, трэцяе і другое месца ў Кубку шчасця.
Гэты год таксама супадае з 20-годдзем MU Group.Чэмпіянат - гэта не толькі лепшая даніна 20-годдзю, але і штуршок да «100 дзён напружанай працы».Перамога будзе позняй, але ніколі не будзе.Людзі MU, якія змагаюцца, заўсёды будуць бегчы па дарозе, каб перамагчы!
MU Group заўсёды надавала вялікае значэнне спартыўнай культуры і здароўю калег, выступаючы за «MU ў спорце».У дадатак да футбольнага клуба мы таксама стварылі баскетбольны клуб, бадмінтонны клуб, фрысбі-клуб, танцавальны клуб, клуб бегу і г.д., стварыўшы добрыя ўмовы для калег, каб «Жыць больш за 102 гады» з належнай гарантыяй фінансавання і добрай арганізацыйнай сістэмай.